Na webu probíhá aktualizace externích odkazů, děkujeme za pochopení.

Tématické speciály

Díky laskavosti mediálních partnerů tohoto portálu budeme moci naším čtenářům na tomto místě přinášet Tématické speciály zaměřené na aktuální problematiku léčby nehojících se ran. Speciály jsou tvořeny původními pracemi českých autorů, které byly vydány v tištěné podobě partnerských časopisů. Publikované texty vám také umožní blíže se s našimi mediálnímu partnery seznámit. Patří mezi ně: recenzovaný časopis Hojení ran, časopis Medical Tribune, časopis Florence a Zdravotnické noviny.

Speciál, který vznikl z příspěvků publikovaných v časopise Hojení ran - nakladatelství Geum, je věnován péči o rozsáhlé kožní ulcerace vzniklé na podkladě poleptání a popálení. Po dobu 4 měsíců máte možnost se s nimi na našich stránkách bezplatně seznámit. V případě, že vás obsah a formát článků zaujal, se můžete stát předplatitelem tištěné verze časopisu (přihláška k odběru na http://www.geum.org/hojeni/objednav.htm).

Díky spolupráci s našim mediálním partnerem - časopisem Medical Tribune - si Vám dovolujeme nabídnout dva nové speciály. První tématický speciál je věnován aktualitám v léčbě diabetu, článek dr. Fejfarové se pak zabývá komplexní léčbou pacientů se syndromem diabetické nohy.

Druhý tématický speciál se zaměřuje na problematiku chronické žilní insuficience a na diferenciální diagnostiku bércového vředu, kterou ve svém přehledném článku skvěle popsala profesorka Pospíšilová.

Třetí tématický speciál se věnuje systémové enzymoterapii.