Na webu probíhá aktualizace externích odkazů, děkujeme za pochopení.

Poradna lékaře

Tyto internetové stránky působí pouze jako informační zdroj a v žádném případě nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči! Lokální léčba ran s pomocí terapeutických krytí je součástí komplexní terapie nemocného s nehojící se ránou. Pro efektivní léčbu je důležité diagnostikovat příčinu poruchy hojení a stagnace rány. Na základě stanovení diagnózy doporučuje lékař konkrétnímu nemocnému optimální léčebný plán. O použití konkrétních postupů v diagnostice a léčbě nemocných s nehojící se ránou rozhoduje lékař, případně zdravotní sestra s příslušnou specializací v oboru. V případě použití konkrétních léčivých přípravků je vždy nezbytné pročíst si pečlivě příbalové informace o přípravku.

„Poradna lékaře“ v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, spíše slouží jako alternativní a nezávazný zdroj informací. Uživatelům se důrazně doporučuje vyhledat vedle použití Poradny i odbornou péči, která je schopna díky bezprostřednímu kontaktu s pacientem mnohem účinněji diagnostikovat a pomoci. Provozovatel těchto internetových stránek upozorňuje, že nenese žádnou odpovědnost ze škody na zdraví uživatele či třetích osob vyplývajících z použití Poradny.

Tato stránka slouží k zobrazení nejčastějších dotazů z oblasti hojení ran. Pokud máte dotaz napište jej prostřednictvím následujícího formuláře, nebo e-mailem na adresu info@salvatella.cz Informace, které budou součástí emailové korespondence jsou neveřejné a pokud se zobrazí dotaz a reakce na těchto stránkách, tak jen pro znázornění situace bez uvedení osobních dat.

Prostřednictvím níže zobrazeného formuláře můžete vložit až 4 fotografie, které doprovázejí Váš dotaz nebo popisují Váš zdravotní problém.

Dotazy směřující do poradny a odpovědi na ně:

Uveřejněná doporučení jsou pouze vodítkem pro postup ošetřujícího lékaře, který má celkový přehled o pacientovi. Tento portál v žádném případě nedoporučuje samoléčbu bez dohledu odborného personálu.

Dotazy a odpovědi