Na webu probíhá aktualizace externích odkazů, děkujeme za pochopení.

Konference Evropské asociace managementu ran (EWMA) a Evropského panelu pro dekubity (EPUAP) letos pouze virtuálně

V důsledku koronavirové epidemie byli organizátoři řady mezinárodních konferencí nuceni tato setkání zrušit nebo jejich podobu výrazně změnit. Tento osud potkal i oba letošní evropské kongresy zaměřené na léčbu nehojících se ran a dekubitů.

V důsledku koronavirové epidemie byli organizátoři řady mezinárodních konferencí nuceni tato setkání zrušit nebo jejich podobu výrazně změnit. Tento osud potkal i oba letošní evropské kongresy zaměřené na léčbu nehojících se ran a dekubitů. Konference Evropské asociace managementu ran (EWMA) původně plánovaná na květen 2020 byla přesunuta na 18. - 19. listopad 2020 a její účastníci se budou moci setkat pouze virtuálně – elektronicky, prostřednictvím internetových přenosů.  Registrovat se je možné na webové adrese https://ewma.org/ewma-conferences/2020/registration .

Také konference Evropského panelu pro dekubity (EPUAP) se bude konat pouze virtuálně jako jednodenní akce dne 24. září 2020. Kongres, který se měl dle původního scénáře uskutečnit v Praze, by se měl do našeho hlavního města vrátit v roce 2021. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách společnosti https://www.epuap.org/virtual-event/ .