Na webu probíhá aktualizace externích odkazů, děkujeme za pochopení.

Potravinový doplněk Alveo

Alveo je rostlinné harmonizační tonikum ve formě roztoku pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci. Preparát Alveo je kombinací mnoha účinných látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin, medu, javorového sirupu a vody. Povzbuzuje organismus k lepší činnosti a zároveň zajišťuje jeho metabolickou rovnováhu. Nahrazuje látky chybějící v potravě a dodává je tělu v jejich nejbezpečnější a nejpřijatelnější podobě. Zajišťuje jejich vstřebání do všech důležitých tělních systémů. Vyrovnáním poměrů účinných látek v těle umožňuje optimální odbourávání a vylučování zplodin látkové výměny a jiných balastních látek. Zvyšuje obranyschopnost organismu proti onemocnění, napomáhá rychlé regeneraci tělesných tkání a hojení ran, zpomaluje stárnutí. Fytoterapii je nutné chápat jako doplňkovou metodu standardně používaných postupů v léčbě ran. Vzhledem k tomu, že nehojení ran může mít řadu příčin, je nutné se nejprve zaměřit na terapii těch poruch, které lze dobře diagnostikovat a léčit (například poruchy prokrvení, diabetes mellitus aj.). Pokud ani kauzální léčba rány nemá dostatečný efekt, je vhodné využít léčbu doplňkovou. O nejvhodnějším postupu u konkrétního nemocného by měl rozhodnout lékař. Zmíněné fytopreparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. V případě, že máte zájem o doplňující informace nebo si je chcete objednat, napište na kontaktní mail hojeniran@email.cz. Následující informace o produktu Alveo jsou převzaty z materiálů firmy AKUNA.

Co ALVEO nabízí (informační materiál firmy ACUNA)

  • jasnou hlavu, pevné nervy Prokysličuje mozkové buňky, umožňuje rychlejší přenos vzruchů mezi neurony a dále i celkové uklidnění. Budete se lépe soustředit a budete chráněni před účinky stresu.
  • silné srdce, zdravé cévy Podporuje srdeční činnost, upravuje krevní tlak a prokrvuje kapiláry. Sníží hladinu cholesterolu, vaše cévy budou opět pružné, zajistí prevenci všech kardiovaskulárních chorob.
  • dobré trávení a vylučování Upravuje funkce celého trávicího traktu - optimalizuje tvorbu a složení žaludečních šťáv, reguluje hladinu cukru, upravuje střevní mikroflóry i činnost jater a žlučníku, stimuluje činnost ledvin.
  • pružnější svaly a klouby Má mírné anabolické účinky i antirevmatické účinky, slouží k prevenci artrózy. Napomáhá urychlovat a regulovat látkové výměny, sníží obsah balastních látek a toxinů ve vašich tkáních.
  • lepší kondici a méně únavy Rychleji vyplavuje kyseliny mléčné ze svalů včetně srdce, lépe vyživuje všechny tkáně, posiluje potenci a reprodukční procesy.
  • odolnost vůči zátěžím a onemocněním Tonizuje celý váš organismus, optimalizuje funkci imunitního systému, přináší antialergické, protizánětlivé, antibakteriální i antivirové účinky.
  • prevenci rakoviny Obsahuje dostatek antioxidantů, které likvidují nebezpečné volné radikály.
  • delší mládí Nabízí biochemickou rovnováhu, podporu buněčného množení, rychlejší hojivé procesy a regeneraci všech tkání, zpomaluje stárnutí.

Složení:

Aloe pravé (Aloe vera)
Aloe se přičítají následující vlastnosti: pomáhá při léčbě artritidy (zánětlivého onemocnění kloubů), zmírňuje zažívací potíže, odstraňuje zácpu, regeneruje pokožku, účinně léčí popáleniny.

Žen-šen (Panax ginseng)
Žen-šenu se přičítají následující vlastnosti: zvyšuje obranyschopnost organismu, podporuje fyzickou a psychickou činnost, zlepšuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce a přispívá k prodloužení života.

Eleuterokok ostnatý (Eleutherococcus senticosus)
Eleuterokok se tradičně pěstuje na Sibiři a přičítají se mu tyto vlastnosti: působí preventivně při stavech tělesné únavy a vyčerpanosti, ale také u cukrovky, rakoviny, revmatického onemocnění srdce a jiných kardiovaskulárních chorob, zajišťuje dobrý stav reproduktivních orgánů muže, zmírňuje následky radiace a chemoterapie.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra)
Lékořici se přičítají následující vlastnosti: zmírňuje průběh dvanáctníkových vředů, usnadňuje průběh žaludeční koliky, má protizánětlivé účinky, podporuje vykašlávání u nemocí plic a průdušek, zmírňuje průběh žaludečních vředů a zánětů dutiny břišní, působí bakteriostaticky a antivirově.

Růže šípková / Šípek (Rosa canina)
Šípku se přičítají následující vlastnosti: napomáhá tělu v obraně proti infekcím, zejména proti nachlazení, je výborným pomocníkem proti stavům únavy a vyčerpání, pomáhá při ledvinovém písku a močových kamenech, pomáhá při zánětlivých stavech v oblasti urogenitálního traktu.

Jinan dvoulaločný / Gingo (Gingko biloba)
Jinanu se přičítají následující vlastnosti: je to nejúčinnější známý antioxidant, působí preventivně proti rakovině, léčí astma a alergie, je vhodný při léčbě demencí a Alzheimerovy choroby, léčí impotenci, pomáhá při migrénách.

Přeslička zimní (Equisetum hyemale)
Přesličce se přičítají následující vlastnosti: působí jako diuretikum, pomáhá při alergiích, je vhodným doplňkem při léčbě prostaty, napomáhá absorpci vápníku do těla, pomáhá při menopauze, zesiluje kosti, vlasy, nehty, zuby a všechny pojivové tkáně, léčí vředy a urychluje léčbu pomalu se hojících ran. Bohatá na siliku, napomáhající vstřebávání vápníku, který je základní složkou ve tvorbě kostí a spojovacích tkání. Proto je dobrá při artritidách.

Levandule (Lavandula officinalis)
Levanduli se přičítají následující vlastnosti: zklidňuje nervovou soustavu, jedna z nejlepších léčivých rostlin upravující poruchy spánku, odstraňuje přebytečné plyny z žaludku a střev, působí proti nervozitě, úzkosti, stavech obav a depresí, má preventivní účinky proti bolestem hlavy.

Mučenka opletní (Passiflora incarnata)
Mučence se přičítají následující vlastnosti: uvolňuje svalové napětí a křeče, zklidňuje při stavech podrážděnosti a úzkosti, pomáhá při stresu a z něj plynoucích bolestech hlavy, léčí nespavost, má obecný uklidňující a utišující účinek na celé tělo.

Tolice vojtěška (Medicago sativa)
Vojtěšce se přičítají následující vlastnosti: pozitivně působí na artritidu, působí jako mírné laxativum, je schopna regulovat menstruační cyklus, působí na astma a sennou rýmu, pozitivně upravuje obsah cholesterolu v krvi.

Jetel luční (Trifolium pratense)
Jeteli lučnímu se přičítají následující vlastnosti: má protirakovinné účinky, působí jako antibiotikum a je vhodný při bakteriálních infekcích, velmi účinný proti ledvinovým a jaterním potížím, léčí kašel, bronchitis a jiné dýchací obtíže. Léčí ekzémy a lupenku, "čistí krev" a zklidňuje otoky.

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)
Benediktu lékařskému se přičítají následující vlastnosti: zmírňuje stres a depresi, posiluje srdce, zlepšuje krevní oběh, pomáhá při léčbě jater, zlepšuje trávení obzvláště tuků, podporuje tvorbu a vylučování žluče, působí desinfekčně a antisepticky.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare)
Fenyklu se přičítají následující vlastnosti: pomáhá při problémech se zažíváním, žaludečních křečích, střevních problémech, používá se jako lék proti chudokrevnosti, má uklidňující účinek na zánět průdušek a kašel, podporuje tvorbu mateřského mléka a snižuje bolest způsobenou revmatickým onemocněním.

Pupečník asijský (Centella asiatica - Gotukola)
Gutu Kole se přičítají následující vlastnosti: podporuje dlouhověkost, vyrovnává krevní tlak, zlepšuje paměť, pomáhá při poruchách spánku, zlepšuje pružnost a sílu cév, urychluje léčbu ran, působí preventivně u dermatitid, ekzémů, lupenky, celulitidy.

Puchratka kadeřavá (Chondrus crispus)
Puchratce kadeřavé se přičítají následující vlastnosti: působí proti zánětům plic, střev a ledvin, příznivě ovlivňuje vředové koliky, zápal plic a kašel, má pozitivní účinek na žaludeční vředy.

Hořec žlutý (Gentiana lutea)
Hořci se přičítají následující vlastnosti: podporuje trávení a zažívání, zajišťuje správnou funkci jater a žlučníku.

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus)
Chaluze bublinaté se přičítají následující vlastnosti: je nejlepší přírodní rostlinou podporující úpravu hypofunkce štítné žlázy, snižuje nadváhu pomocí rozpouštění tuků, zklidňuje artritidu a revmatismus, má výborné protizánětlivé účinky, hubí nežádoucí střevní parazity. Obsahuje bílkoviny a je bohatá na Jod. Podporuje trávení a vstřebávání, má hojivé účinky a proto byla doporučována pro léčbu žaludečních vředů a zažívacích potíží.

Řebříček obecný (Achillea millefolium)
Řebříčku obecnému se přičítají následující vlastnosti: snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje zažívání, účinně působí proti kolikám, preventivně působí proti nachlazení, virovým infekcím a bolestem v krku.

Sadec prorostlý (Eupatorium perfoliatum)
Sadci se přičítají i další vlastnosti: je účinný při nachlazeních, chřipkách a kašli, léčí kožní potíže, podporuje chuť a trávení, zmírňuje chronický kašel a bronchitidu.

Paullinia nápojová / Guarana (Paullinia cupana)
Guraně se přičítají následující vlastnosti: výborně uvolňuje nervovou a svalovou soustavu, reguluje průtok krve, odstraňuje bolesti hlavy, uvolňuje zácpu, snižuje hladinu cholesterolu, vyrovnává váhový úbytek, protože emulguje tuk.

Střemcha pozdní (Prunus serotina)
Střemše pozdní se přičítají následující vlastnosti: má dobré analgetické účinky, obsahuje beta karoten a vitamín A. Výborná pro léčbu chronického kašle, léčí nemoci vylučovací soustavy, omlazuje pokožku, léčí otoky.

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum)
Rdesnu se přičítají následující vlastnosti: zvyšuje energii a zpomaluje stárnutí, má protizánětlivé účinky, léčí žaludeční potíže, posiluje ledviny a játra, zmírňuje bolesti zad, posiluje kosti, vazivo a svaly, snižuje cholesterol v krvi a podporuje krevní oběh.

Paprika křovitá (Capsicum frutescens)
Paprice křovité se přičítají následující vlastnosti: podporuje krevní oběh, pomáhá léčit artritidu a revma, účinná prevence nachlazení a chřipky, efektivní protizánětlivé vlastnosti, pozitivně ovlivňuje činnost srdce, ledvin, plic a žaludku, podporuje zažívání.

Skořicovník cejlonský pravý (Cinnamonum zeylanicum)
Skořicovníku se přičítají následující vlastnosti: zlepšuje trávení, působí protiprůjmově, posiluje duševní síly a svěžest, je výborným afrodiziakem.

Kardamon pravý (Elettaria cardamonum)
Kardamonu se přičítají následující vlastnosti: optimalizuje funkci trávícího traktu, podporuje zažívání, léčí vřídky ústní dutiny, posiluje tělo, léčí mírné žaludeční obtíže, odstraňuje bolest při revmatických potížích.

Tymián obecný (Thymus vulgaris)
Tymiánu se přičítají následující vlastnosti: snižuje následky senné rýmy, působí proti některým plísním a prvokům, pomáhá při potížích s hrtanem a průduškami, nachlazeních, kašli a chřipce.

MENTOL
Jako pomůcka při zažívání, mentol - zdá se - snižuje nadýmání, tiší bolesti v oblasti břišní a pomáhá zastavit zvracení. Snižuje také pocit nevolnosti a ranní nevolnosti v těhotenství. Mentol se používá k úlevě svalového napětí a je znám jako prostředek poskytující uvolnění při stresu a migrénách.

KANADSKÝ JAVOROVÝ SIRUP
Fakt, že javorový sirup obsahuje tolik zdravých výživných látek, minerálů a vitamínů, z něj činí neuvěřitelně zdravé sladidlo. Tato ingredience byla přidána do složení Alvea, čímž mu zajišťuje přirozenou sladkou chuť.