Na webu probíhá aktualizace externích odkazů, děkujeme za pochopení.

Prevence a léčba dekubitů

Se začátkem října startuje v České republice kampaň společnosti B Braun zaměřená na prevenci a léčbu dekubitů produkty, které jsou v jejím portfoliu. Jejím logem se stal kufřík Prevence a léčba dekubitů. Bližší informace i této aktivitě nám poskytla společnost B Braun.

Se začátkem října startuje v České republice kampaň společnosti B Braun zaměřená na prevenci a léčbu dekubitů produkty, které jsou v jejím portfoliu. Jejím logem se stal kufřík Prevence a léčba dekubitů. Bližší informace i této aktivitě nám poskytla společnost B Braun:

B. Braun Medical s.r.o. se vždy zajímala o nejmodernější trendy v oblasti léčení. Patří mezi ně produkty nejen na léčbu ran, ale určené i k samotné prevenci. Proto jsme pro vás vytvořili produktově ucelený balíček, který zahrnuje výrobky použitelné napříč odděleními v nemocnicích, ale též vhodné i pro domácí péči o nemocné.

Součástí sady jsou přípravky Linovera®, Askina® DresSil Sacrum Border a Askina® DresSil Heel Border. Jako dárek zdarma je do kufříku přibalen Askina® Barrier Cream. Pěnové obvazy se silikonovou vrstvou Askina DresSil jsou určeny k mechanické ochraně proleženinami ohrožené i poškozené kůže. Linovera je roztok chránící kůži díky hyperoxidovaným mastným kyselinám, nejlépe při aplikaci dvakrát až třikrát denně a v kombinaci s pěnovým obvazem. Krém Askina představuje ideální ochranu citlivé, křehké a suché kůže v okolí rány a proti maceraci při úniku stolice a tělních tekutin.

Všechny výrobky, dodávané v praktickém balení, se svými vlastnostmi vzájemně doplňují, proto je ochrana kůže před dekubity komplexní a snadno dostupná.

Více informací na http://braunoviny.bbraun.cz/prevence-lecba-dekubitu-kufrik-ktery-pomaha-v-nemocnici-i-v-domaci-osetrovatelske-peci